Karviná: +420 596 383 111,

Orlová: +420 596 583 111,  nspka@nspka.cz

Pacienti a návštěvníci

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zasláním pochvaly souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nspka.cz v sekci „Pochvaly“. V případě, že již se zveřejněním nesouhlasíte, k odvolání Vašeho souhlasu prosím využijte opět e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

NsP Karviná-Ráj uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Vaše pochvaly jsou vystavovány v originální podobě ve formátu PDF (Adobe Reader). Pokud se soubor nezobrazí po kliknutí na odkaz, doporučujeme ťuknout pravým tlačítkem myši a stáhnout si nejprve soubor do počítače (volba "uložit odkaz (cíl) jako"). K prohlížení těchto souborů doporučujeme Adobe Reader, který je ke stažení na http://get.adobe.com/cz/reader/