Karviná: +420 596 383 111,

Orlová: +420 596 583 111,  nspka@nspka.cz

10          

20230329 dooffy nspka MSOC rychly kontaktTelefon: 596 383 531

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ikona hodiny finOrdinační doba:
Pondělí – Pátek      6:30 – 15:00

• Přijímáme  pacienty do péče specializovaných odborných ambulancí a poraden.
• Pro běžnou oftalmologickou péči, prosíme vyhledejte spádového očního lékaře.
• I nadále přijímáme pacienty pro operace šedého zákalu a operace sítnice.

Retinální poradna pečuje o pacienty s onemocněními sítnice, sklivce a zrakového nervu (zákaly ve sklivci, zhoršené vidění, blesky před očima, náhlá ztráta zraku). Pacienti nás často navštěvují s poklesem zrakové ostrosti, zakaleným, zhoršeným viděním. Poradna indikuje pacienty k laserovým zákrokům, operacím sítnice a k aplikaci léčiv do sklivcového prostoru včetně anti VEGF léčiv.
 
Cílem opakovaného podání těchto injekčních preparátů do sklivce je stabilizace příp. zlepšení nálezu a zabránění dalšího zhoršování visu. Tyto injekce můžeme při splnění stanovených očních a celkových indikačních kritérií pro úhradu pojišťovnou aplikovat pacientům.
 
Díky špičkovému přístrojovému vybavení dokážeme včas zachytit a úspěšně léčit začínající i pokročilé  onemocnění sítnice, případně předcházet trvalému poškození nebo ztrátě zraku.nspka retinalni poradna 001Pacienty objednáváme na konkrétní čas, prostřednictvím recepce.
 
Přístrojové vyšetření retinální poradny:

Clarus 500 -200 stupňová kamera, HRA Spectralis - 200 stupňová kamera, FUNDUS kamera FF 450, kamera Daytona, perimetr Humphrey, ultrazvukový přístroj VUPAD TM.
nspka retinalni poradna 002Výsledky vyšetření jsou analyzovány prostřednictvím software FORUM retina workplace.

OCT + angiografCirrus HD –OCT 5000.
 
Ambulance je vybavena diodovými lasery YAG laserem Ultra Qreflex  a laserem Suprascan  a laser VITRA 810.nspka retinalni poradna 003Součásti retinální poradny je přístroj Diopsis umožňující vyšetření elektrofyziologické funkce sítnice a zrakového nervu ke zpřesnění diagnostiky a úspěšnosti léčby. Moravskoslezské oční centrum poskytuje i nadstandartní péči, hrazenou samoplátci (nehrazenou z všeobecného zdravotního pojištění). Tyto léčebné úkony a vyšetřovací metody jsou obsaženy v aktuálním ceníku, platném od 1.12.2022.


Ceník najdete zde

nspka retinalni poradna 004