Karviná: +420 596 383 111,

Orlová: +420 596 583 111,  nspka@nspka.cz

10          

20230329 dooffy nspka MSOC rychly kontaktMoravskoslezské oční centrum – ambulantní část

Telefon: 596 383 531

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
• Přijímáme  pacienty do péče specializovaných odborných ambulancí a poraden.
• Pro běžnou oftalmologickou péči, prosíme vyhledejte spádového očního lékaře.
• I nadále přijímáme pacienty pro operace šedého zákalu a operace sítnice.

Všechny Vaše požadavky vyřídí naše skvělé kolegyně Daniela a Markéta 😊
nspka recepce 001Nemocnice s poliklinikou v Karviné -Ráji přejmenovala oční oddělení na Moravskoslezské oční centrum. Naše služby využívají pacienti z celého kraje i ostatních částí republiky. Ambulantní pracoviště jsme rozšířili o 4 další ambulance v Orlové, Havířově a Ostravě. Kromě ambulantní péče v nemocnici Karviné-Ráji operujeme a poskytujeme lůžkovou péči. Díky modernímu přístrojovému vybavení a aktivnímu využívání moderních prvků telemedicíny dokážeme z našich ambulantních pracovišť včas zachytit a s velkou úspěšností léčit velké množství očních onemocnění. Od roku 2019 jsme zařazeni mezi aplikační centra pro léčbu onemocnění sítnice anti VEGF preparátů do nitra oka hrazeného z veřejného zdravotního pojištění. Nově rozšiřujeme aktivní péči o děti a pacienty s diabetem.

Ambulantní část
 
Ambulantní část Moravskoslezského očního centra je moderní pracoviště, které se nachází ve 3. patře části Nemocnice Karviná-Ráj.
 
Poskytujeme široké spektrum preventivní, léčebné i estetické péče pro pacienty z celé České republiky. Péči poskytujeme v režimu 24/7, včetně pohotovostní služby a telefonických konzultací s lékařem.

Naše ambulance jsou vybaveny nejmodernější přístrojovou technikou a zobrazovacími metodami, prostřednictvím kterých dokážeme včas zachytit a léčit různá oční onemocnění související například s vysokým krevním tlakem, cukrovkou apod.

Součástí špičkové organizace péče Moravskoslezského očního centra je samostatná recepce, díky které dokážeme pacienty objednávat na konkrétní čas, v krátkých objednávacích lhůtách. Objednávat se k nám můžete telefonicky, nebo emailem.nspka o nas pristroje 001Moravskoslezské oční centrum poskytuje ambulantní péči také v nemocnici v Orlové a v Nemocnici Havířov. Všechna pracoviště využívají prvky telemedicíny, jsou mezi sebou propojena a lékaři mohou tak využívat v detašovaných pracovištích prvky nejmodernější oční medicíny na Moravě.

Na ambulantní péči Moravskoslezského očního centra navazuje lůžková část, pro krátkodobé hospitalizace u pacientů, jejichž léčba vyžaduje hospitalizaci a operační řešení.

Moravskoslezské oční centrum je vybaveno nejmodernějšími přístroji. Jako jediné oční centrum v Moravskoslezském kraji disponuje třemi 200 stupňovými špičkovými diagnostickými přístroji Daytona, CLARUS, Spectralis, které slouží k diagnostice onemocnění očního pozadí. Díky tomu můžeme nabídnou pacientům nejpřesnější diagnostiku, včasné zaléčení onemocnění sítnice.nspka o nas pristroje 002Moravskoslezské oční centrum disponuje veškerými přístroji a moderně vybaveným očním operačním sálem pro operaci předního a zadního segmentu oka a zákrokovým sálkem kde se provádí plastické operace.
 

Ambulantní spektrum péče tvoří:
 
PŘÍJMOVÁ OČNÍ AMBULANCE
VŠEOBECNÁ OČNÍ AMBULANCE
RETINÁLNÍ PORADNA
GLAUKOMOVÁ PORADNA
PORADNA SUCHÉHO OKA
UVEÁLNÍ PORADNA
DĚTSKÁ PORADNA
DIABETOLOGICKÁ PORADNA

 
Lůžkové oddělení:
 
LŮŽKOVÉ ODDĚLĚNÍ MSOC