Karviná: +420 596 383 111,

Orlová: +420 596 583 111,  nspka@nspka.cz

20200713 dooffy nspka MSOC rychly kontakt
Moravskoslezské oční centrum – ambulantní část

Recepce:  režim 24/7

Telefon: 596 383 531

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
Všechny Vaše požadavky vyřídí naše skvělá kolegyně Martina 😊
nspka recepce 002nspka recepce 001Nemocnice s poliklinikou v Karviné -Ráji přejmenovala oční oddělení na Moravskoslezské oční centrum. Naše služby využívají pacienti z celého kraje i ostatních částí republiky. Ambulantní pracoviště jsme rozšířili o 4 další ambulance v Orlové, Havířově a Ostravě. Kromě ambulantní péče v nemocnici Karviné-Ráji operujeme a poskytujeme lůžkovou péči. Díky modernímu přístrojovému vybavení a aktivnímu využívání moderních prvků telemedicíny dokážeme z našich ambulantních pracovišť včas zachytit a s velkou úspěšností léčit velké množství očních onemocnění. Od roku 2019 jsme zařazeni mezi aplikační centra pro léčbu onemocnění sítnice anti VEGF preparátů do nitra oka hrazeného z veřejného zdravotního pojištění. Nově rozšiřujeme aktivní péči o děti a pacienty s diabetem.

Ambulantní část
 
Ambulantní část Moravskoslezského očního centra je moderní pracoviště, kterése nachází ve 3. patře poliklinické části NsP Karviná-Ráj.
 
Poskytujeme široké spektrum preventivní, léčebné i estetické péče pro pacienty z celé České republiky. Péči poskytujeme v režimu 24/7, včetně pohotovostní služby a telefonických konzultací s lékařem.

Naše ambulance jsou vybaveny nejmodernější přístrojovou technikou a zobrazovacími metodami, prostřednictvím kterých dokážeme včas zachytit a léčit různá oční onemocnění související například s vysokým krevním tlakem, cukrovkou apod.

Součástí špičkové organizace péče Moravskoslezského očního centra je samostatná recepce, díky které dokážeme pacienty objednávat na konkrétní čas, v krátkých objednávacích lhůtách. Objednávat se k nám můžete telefonicky, nebo emailem.nspka o nas pristroje 001Moravskoslezské oční centrum poskytuje ambulantní péči také v Ostravě, v EUC klinice Ostrava a v nemocnici v Orlové a v NsP Havířov.Všechna pracoviště využívají prvky telemedicíny, jsou mezi sebou propojena a lékaři mohou tak využívat v detašovaných pracovištích prvky nejmodernější oční medicíny na Moravě.

Na ambulantní péči Moravskoslezského očního centra navazuje lůžková část, pro krátkodobé hospitalizace u pacientů, jejichž léčba vyžaduje hospitalizaci a operační řešení.

Moravskoslezské oční centrum je vybaveno nejmodernějšími přístroji. Jako jediné oční centrum v Moravskoslezském kraji disponuje třemi 200 stupňovými špičkovými diagnostickými přístroji Daytona, CLARUS, Spectralis, které slouží k diagnostice onemocnění očního pozadí. Díky tomu můžeme nabídnou pacientům nejpřesnější diagnostiku, včasné zaléčení onemocnění sítnice.nspka o nas pristroje 002Moravskoslezské oční centrum disponuje moderně vybaveným očním operačníma zákrokovým sálem vybaveným dvěma mikroskopy OPMI Lumera700 aM“ollerWedel, přístroj pro operaci předního a zadního segmentu oka Constellation B, přístroj pro operaci katarakty INFINITI  a kryochirurgická jednotka CRYO S.
 

Ambulantní spektrum péče tvoří:
 
PŘÍJMOVÁ OČNÍ AMBULANCE
VŠEOBECNÁ OČNÍ AMBULANCE
RETINÁLNÍ PORADNA
GLAUKOMOVÁ PORADNA
PORADNA SUCHÉHO OKA
UVEÁLNÍ PORADNA
DĚTSKÁ PORADNA
DIABETOLOGICKÁ PORADNA

 
Lůžkové oddělení:
 
LŮŽKOVÉ ODDĚLĚNÍ MSOC