Karviná: +420 596 383 111,

Orlová: +420 596 583 111,  nspka@nspka.cz


NsP Karviná - Ráj provozuje síť tří lékárenských zařízení a to v areálu pracoviště Karviná - Ráj, poliklinika Karviná – Mizerov a v poliklinické části pracoviště Orlová. 


Všechna lékárenská zařízení poskytují v plném rozsahu základní lékárenskou péči pro širokou veřejnost.

Ústavní lékárna Orlová navíc zajišťuje kompletní zásobování pro jednotlivá oddělení nemocnice a zařízení ambulantní péče.

Klientům Nutriční ambulance interního oddělení v Orlové nabízíme zajištění dovozu přípravků na určené místo zdarma.

V Ústavní lékárně vám připravíme masti a pasty pomocí přístroje Unguator®. Výhodou technologie Unguator® je velmi rychlá příprava a delší doba použitelnosti takto připravených mastí (až 3 měsíce), protože jsou připravovány a uchovávány ve speciálním kelímku Unguator® bez přístupu vzduchu. Kelímek navíc umožňuje snadnou aplikaci mastí pomocí pístového mechanismu.


Všechny lékárny NsP přijímají eRecepty:

Všechny naše lékárny akceptují při placení platební karty:

A nově také přijímají při placení následující poukázky:

SODEXO

CHEQUE DEJÉUNER

logo stravenky cheque dejeuner

ACCOR

 
Přehled našich lékárenských pracovišť (pro více informací stačí kliknout na jeden z odkazů):


Věříme, že zde najdete vše potřebné. V opačném případě nás neváhejte kontaktovat na emailovou adresu uvedenou u konkrétní lékárny.

 
Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Web: adr.coi.cz