Karviná: +420 596 383 111,

Orlová: +420 596 583 111,  nspka@nspka.cz

Od 1. září 2009 začala naše nemocnice implementovat systém řízení kvality a zahájila přípravu k získání certifikátu Spojené akreditační komise České republiky. Prioritou naší nemocnice je poskytování profesionální a kvalitní zdravotní péče s důrazem na maximální bezpečnost pacientů a zaměstnanců, snažíme se o minimalizaci rizik a prevenci pochybení.
K získání certifikátu o akreditaci je nutné dodržet 74 akreditačních standardů, které musíme zavést do každodenních činností všech zaměstnanců. Na přípravě a implementaci akreditačních standardů do praxe... Od 1. září 2009 začala naše nemocnice implementovat systém řízení kvality a zahájila přípravu k získání certifikátu Spojené akreditační komise České republiky. Prioritou naší nemocnice je poskytování profesionální a kvalitní zdravotní péče s důrazem na maximální bezpečnost pacientů a zaměstnanců, snažíme se o minimalizaci rizik a prevenci pochybení.
K získání certifikátu o akreditaci je nutné dodržet 74 akreditačních standardů, které musíme zavést do každodenních činností všech zaměstnanců. Na přípravě a implementaci akreditačních standardů do praxe se podílejí týmy kvalifikovaných odborníků z řad managementu, lékařů, sester, provozních zaměstnanců i pracovníků personalistiky.
Naši připravenost prověří koncem roku 2011 členové Spojené akreditační komise České republiky. Certifikát je udělován na dobu 3 let a poté je nutné začít přípravu na reakreditaci. Zahajujeme tak nikdy nekončící proces kontinuálního zvyšování kvality našich služeb.
Bc. Andrea Kopáčková
manažer kvality